Vi har netop opdateret vores hjemmeside med en masse spændende nyheder. Vi vil gennemgå dem en efter en i løbet af de kommende dage.
Pres på priserne hos leverandørerne
I forbindelse med opdateringen har vi også benyttet lejligheden til at sænke vores priser. Årsagen er, at vi på det seneste har arbejdet intensivt på at få vores leverandører til at sænke priserne. De fleste varianter af vores gelændere har derfor nu en lavere pris.
Mange andre nyheder
For at nævne lidt om de øvrige nyheder kan vi fortælle, at vi nu har gjort det muligt at gemme en prisberegning som en tilbud. Vi kan også tilbyde vores aluminiumsgelænder i en valgfri RAL-farve. Det kan være nyttigt, hvis man f.eks. ønsker, at gelænderet skal matche farven på udestueelementer eller vinduer.
Udgivet:
Artiklen beskriver prisjusteringer og produktnyheder fr Gelænderbutikkens n i 2011. Oplysningerne afspejler forholdene på tidspunktet for offentliggørelsen.
